RÜYADA CAMİ, CENNET, CEHENNEM, CENAZE GÖRMEK VEYA CİN ÇARPMASI

Cami: Cami görmek haıylı bir rüyadır. Camiye girmek kötülüklerden korunulacağına işarettir.
Cehennem: Günah işlemeğe delalet eder
Cennet: Huzur ve Barış bulmaya işarettir.
Cenaze: Cenaze görmek misafire işarettir.
Cin çarpması: Faizle meşgul olmağa delalettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“RÜYADA CAMİ, CENNET, CEHENNEM, CENAZE GÖRMEK VEYA CİN ÇARPMASI” üzerine 6 yorum.

  1. Merhaba hocam ruyamin hepsini hatirlamiyorum ama hatirladigim kisminda halamin kiziyla is yaparken hakkimda konusuyorlardi ben de noldu diye sordum kafamda cin oldugunu soylediler epeydir bende oldugunu benim nasil farketmedigimi soylediler ben de suphelendim kafamda olup olmadigini tam bakacagim sira uyandim. korkarak uyandim yorumunuz icin simdiden tesekkurler hocam.

  2. Merhaba hocam ruyamda yalin ayak hastanede dolasiyorum sonra muayne olucakmisim uzaniyorum doktor bana corap giydirdi koyu yesil renkteydi muayneden sonrada gebelik olusmamis ama sagligin iyi diyodu merak etim yorumunuzu bekliyorum simdiden tesekkurler.

    1. sağlığınız konusunda bir endişeniz bilinç altına yerleşmiş ve rüyanıza yansımış. Endişelenecek bir durum yoktur.

  3. Bembeyazlar içinde çok hoş bir bayan bana bir demet çiçek ya da reyhana benzeyen bir bitki demeti uzattı. Bu demet ellerinin arasındaydı. Dileğini tut dedi. Ben iki tane dilek tuttum. Ve bir tanesini çektim. Kökleri küçük bir saksıda olan bir bitki reyhana benzeyen elime geldi. Borcum ne kadar dedim. Borcun Kunut Dualarını okumandır dedi.( Ben kunut dualarını ezbere bilmiyordum.)

    1. Kunut dualarını en kısa zaman içinde ezberlemeniz gerekir. Vitir namazında kunut duası okumak vaciptir. Sizin iki dileğinizden birisi inşallah gerçekleşecektir. Beyaz çiçek sadakattir, ihlastır.

Bir Cevap Yazın