Kerkük ve Musul Allah’ın İnayeti ile Kıyamete Dek Türkmen Elidir

Doğu Türkistan BayrağıBizim olan Kerkük ve Musul Lozan ile bir oyuna getirilip bizden koparılmıştır. Orada İsrail güdümlü bir Kürt devleti kurulması halinde İsrail’in “arzu mevud” emeline kapıyı aralamak demektir. Oraya kurulacak kürt devletine müsamaha göstermek Amerikan’nın güneyimize yerleşmesi demektir.
Kurulmak istenen Kürdistan, Türkiye’nin parçalanmasına ve Müslüman Türk milletinin asimile edilerek yok edilmesi demektir.
Millet olarak agah olmazsak yarın torunlarımıza bir vatan değil, kan, göz yaşı ve enkaz bırakmış oluruz.

SORU: Nivîsgeh
Irkçılığin Îslam ile bağlantisini merak ediyorum…
Dindar milliyetçilik…
Müslüman kardeşlik….
CEVAP:
 Barzani, Amerika, İsrail, “Kürdistan” dediğinde ırkçılık olmuyor da biz, Musul ve Kerkük’e haklı olarak Türkmen Eli dediğimizde mi ırkçı oluyoruz?!
Ya da kafirlerle işbirliği yapan Barzani, YPG, PKK, kürtçülük yapıp, “Bağımsız Kürdistan” dediğinde neden aynı tepkiyi göstermiyorsunuz?!
Ya da, Peygamberimiz (salat ve selam üzerine olsun) “Ben Arab’ım” dediğinde ırkçılık mı yapmış oluyor.?!
Irkçılık; adalet önünde bir kimseyi kayırıp haksız olduğu halde haklı çıkarmak ve öbür kimseyi etnik kökeninden dolayı haklı olduğu halde haksız çıkarmaktır. Böyle bir şeye hep karşıyız. Dinen ırkçılık yapmak haramdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Kerkük ve Musul Allah’ın İnayeti ile Kıyamete Dek Türkmen Elidir” üzerine 5 yorum.

 1. Bizim olan diyorsunuz da hocam bu 95 yıllık ayrilık bugüne kadar akliniza gelmiyordu da yeni mi uyandiniz sanki yeni elimizden alınmiş gibi her tarafta Kerkük Türktür Turk Kalacak marş marş…
  Kaybedilmemişti asıl şimdi kaybedildi kutsal toprağınız İran bölgeye hakim oldu en iyi onlar oynadilar oyunu peki ya şimdi ne olacak Türkiye için asıl sorun şimdi başliyor.
  Teşekkürler

  1. 95 yıldır Türkiye bağımsız mı idi? Türk bayrağı dalgalanırken vatanımızda, ABD, İngiliz talimatları dışına çıkılmıyordu.
   Rusya, İran ve Türkiye Irak’ın toprak bütünlüğüne sadık kalacaklarına dair Astana’da sözleşme yapıp imza attılar. Bu sözleşmeye uyulmazsa savaş sebebi olur.

  1. Barzani, Amerika, İsrail, “Kürdistan” dediğinde ırkçılık olmuyor da biz, Musul ve Kerkük’e haklı olarak Türkmen Eli dediğimizde mi ırkçılık oluyoruz?!
   Ya da kafirlerle işbirliği yapan Barzani, YPG, PKK, kürtçülük yapıp “Bağımsız Kürdistan” dediğinde neden aynı tepkiyi göstermiyorsunuz?!
   Ya da, Peygamberimiz (salat ve selam üzerine olsun) “Ben Arab’ım” dediğin de ırkçılık mı yapmış oldu.?!

  2. Nivîsgeh misin ne karın ağrısısın yoksa DEAŞ lı mısın haddini bil. Hocam islamı senden mi öğrenecek.?

Bir Cevap Yazın