Rüyada Koku

Koku: Rüya da koku ahlak ve yapılan işin duyulması anlamlarına gelir.
Kötü koku kötü ahlaka, sert koku sert davranışlara işarettir.
Güzel kokular güzel ahlaka, güzel ve hafif kokular güzel ahlaka ve yumuşak davranmaya işarettir.
Birisinin kötü koktuğunu görmek o kimsenin kötü işler yaptığına veya kötü huylu olduğuna işarettir.

(Visited 619 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüyada Koku” üzerine 6 yorum.

  1. Rüyamda hiç bilmediğim bir kokuyu aldım. Bir hırkayı kokladım yanımda da hırkanın sahibi vardı. Lakin hiç o kadar güzel bir koku yoktu.

    1. Rüya yorumlamıyoruz rüyanızı bir kereye mahsus olarak yorumluyoruz. İnşaallah maneviyat kokusu feyz ve güzel bir haber alacaksınız.

  2. allah hayra yazsın.rüyamda ölmüş dayımı gördüm.ona srıldım gülümsedi.mis gibi sabun kokuyordu yoğun bir şekilde..

Bir cevap yazın