Rüyada Abdest Almak ve Abdest Bozmak

Abdest almak: Borçlu olan borcundan kurtulması, sıkıntılı olan, sıkıntılarından kurtuluşa işarettir. Manevi olarak; ruhen temizlenmek anlamına gelir veya bir hayırlı işe başlamak anlamındadır.
Abdest Bozmak: Para harcamaya veya bir yerden para gelmesine alamettir.. Manevi boyutundan bakıldığında, hayırlı bir işi yarım bırakılması anlamındadır.

(Visited 193 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüyada Abdest Almak ve Abdest Bozmak” üzerine 9 yorum.

  1. Selamunaleyküm ruyamda abdest almak istediğimde önce taharet için girdiğim tuvaletleri pis ve taşmış görüyorum abdest alacağım lavobolarda hep böyle görüyorum eski abdezimle namaza durduğumda rükuda bacaklarım titriyor ayakta zor duruyorum namaz kıldığımız yerler çok güzel basamaklı yüksek yerlerde her basamakların kenarlarından içilir sular akıyor namazı bitiremiyorum eski abdesimi bozmadan gene abdest almaya gidiyorum ama aynı görüntüyle karşılaşıyorum cenabı Allahım hayırlara çevirsin inşallah

  2. Rüyamda bi kaldırım taşında oturuyodum ve karşımda 4 katlı bi bina vardı ve ben 4 cü katına bakıyodum

    1. Bu rüyanıza göre gözünüz yükseklerde olduğuna delalet eder. Bu menfi de olabilir müsbetde olabilir.

    2. Ama aynı binayı ertesi gün gördüm rüyamda genç bir kız camdan sarkmış yan binaya düşmüş başörtüsünü almaya çalışıyodu başörtüsüde mor ve beyaz renkliydi ve benim hoşlandığım kızdı (onun oturduğu evle bizim ev yakın birbirimize aynı mahalledeyiz)

    3. Dua edin sadaka verin inşallah durum hayra tebdil olur. Benim yapacağım bundan başka bir şey yoktur.

Bir cevap yazın