Rüyada Altın Veya Gümüş Görmek

Altın görmek; iyiliktir veya iyi kalpli insanlara karşılaşmaya veya, yapılan ibadetlerin kabul olunmasına alamettir.
Altın almak; birisinden iyilik görmeye,
Altın vermek; birisine iyilik yapmaya işarettir.
Altın Bulmak; Sürpriz bir iyilikle karşılaşmaya işarettir.
Altın Kaybetmek; Değerli bir dostu kaybetmeye veya maddi veya manevi bir zarara uğramaya işarettir.
Gümüş Görmekte altın gibidir ancak, altın kadar değerli olmayan durumlarla yorumlamak gerekir.

(Visited 915 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüyada Altın Veya Gümüş Görmek” üzerine 2 yorum.

  1. Rüyada en yakın arkadaşımın düğünüydü ben yarım altın takıyordum diğer yakın arkadaşımız da gümüş kolye tarzı şerler takıyordu

Bir cevap yazın