Rüyada Araba Sürmek, Araba veya Anahtar Görmek

Abdest almak: Borçlu olan borcundan kurtulması, sıkıntılı olan, sıkntılarından kurtuluşa işarettir.
Abdest Bozmak: Alacaklarını almak. Rahatlamak
Ağlamak: Sevinmeye işaret eder.
Akrep: Dili ile herkesi rahatsız eden biri ile karşılaşmak anlamına gelir.
Aksaklık : İşlerinin yolunda gitmemesine işaret eder.
Ağaç: Meyveli ağaç topluma faydalı ilim adamlarına insanlara işaret eder. Meyvesiz ağaçlarda kendisinden bedensel olarak yararlanılan kimselere işaret eder.
Altın: Altın görmek iyilik bulmaktır .
Anne: Annesini gören birilerinin himayesine girmeye delalet eder.
Anahtar: Bir sırrı öğrenmeye işaret eder.
Araba : Araba görmek aileye delalet  eder.
Araba sürmek: Yöneticilik etmeye delalet eder.
At : At görmek hayırlı bir isteğin olacağına işarettir.
Ata binmek: İsteklerin tez gerçekleşeceğine işaret eder.

(Visited 469 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüyada Araba Sürmek, Araba veya Anahtar Görmek” üzerine 8 yorum.

  1. Rüyamda ameliyat olmaya gidiyordum.Hastanede, bayıltmaya çalışılıor yani ameliyata hazırlanıyordum.Son derece de korkuyordum; zaten gerçek hayatta da bu konuda çok korkarım.İnşallah, hayırlısı olur ve inşallah gerçek çıkmaz.Rabbim en doğrusunu bilendir.

  2. rüyamda işyeri gibi bir yerde sanki eşim iş görüşmesindeymiş bende orda bekliyorum orda bir adam patronmuş bana kötü şeyler söylüyor bende sinirleniyorum adam beni kovalıyor koşuyorum kaçarken küçük bir köprüden geçiyorum önümde de küçük erkek çocuğu ona zarar vermeden sakınarak yanından geçiyorum orda bir kadın bana köprünün simgesi manasında bana eskinin kilitlerinden bir kilit veriyor o sırada kucağımda bir kız çocuğu etrafa bakıp annesini arıyorum (umarım çok uzun olmamıştır)

    1. Rüyada birileri tarafından kovalanmak, kötülüklerden sakınmanıza erkek çocuğu ve kız çocuğu görmek hayırlı haberlere delalet eder. Kilit bir sırra alamettir.

  3. Rüyamda yorgan katlarken tanidigim bir amca bana bakiyor ve elindeki parayla bana verecekmis ve ben onla sabun satın alacakmisim

    1. Rüyada yorgan görmek bekarlar için evliliğe evliler için ise, çocuğa alamettir. sabun ise sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Bir cevap yazın