Rüyada Baba Görmek

Baba:  Rüyada babasını iyi durumda gören maddi ve manevi destek bulacağına işaret eder.
Babasını kötü durumda görmek: Kişinin işlerinin bozulacağına alamettir.
Ölmüş babasını iyi durumda görmek: Eğer babası hayatta iken salih müminlerden ise, babasının kabirde iyi durumda olduğuna eğer hayatta iken kötü yaşantı sahibi biri ise, bir vesile ile babasının affedildiğine işarettir.
Ölmüş babasını kötü halde görmek: Babasının kabirde sıkıştırıldığına alamettirki onun için hayır hasenat yapılması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Rüyada Baba Görmek” üzerine 4 yorum.

 1. Selamın aleykum babam gerçek hayatta vefaat etti RABBİM gani gani rahmet eylesin mekanı cennet eylesin rüyamda gördüm gece yarısıydı dışarıdan gelmiştim eve geldiğimde babam uyuyordu yatağıma yattığımda üstüm açık kalmıştı üstümü örtüyordu sonra sabaha doğru uyandığımda bana yeni bir bot almıştı üstüne güle güle giy diye bir not bırakmıştı ikisini birden giyip denediğimde süperdi çok güzel bir bottu zevkime göreydi çok sevinmiştim sonra uyandım uyandım tabiri ne acaba

 2. merhaba size 2 rüyamdan bahsedicem.ilk rüyam yıllar öncesinde gençliğimde gördüğüm bir rüya.şöyle:dağ,dere tepe koşuyorum.düşüyorum tekrar kalkıyorum devam ediyorum.sonrasında kısa bir ağaç gibi çalılık gibi bir bitki görüyorum.üzeri tamamen karıncalarla kaplı.ordan birisinin bu bitkiyi kesmek istediğini gördüm ve ona engel oldum.o bitkiyi kesmesine izin vermedim.daha sonra birisi yanıma yaklaştı.bana o bitkiyi kestirmediğim için beni ödüllendireceğini söyledi.yalnız ben o kişinin Allah olduğunu biliyordum.yani insan görünümüyle konuşanın Allah olduğunu hissettim.

  2.rüyam (1 gün önce gördüm) kuzenimi ölürken gördüm.bir odada yatakta yatıyordu.başında birisi vardı.ben de kapıdan onu izliyordum.kuzenimin gözleri kapalıydı.nasıl can çekiştiğini nasıl kıvrandığını gördüm ölüm esnasında.gözünden 2 damla yaş geldi.o sırada karşısında kim olduğunu onun neler gördüğünü nasıl acılar çektiğini düşündüm rüyamda.beni çok fazla etkileyen bir rüyaydı.

  değerli yorumlarınız en kısa zamanda bekliyorum.teşekkürler

  1. Merhaba Funda Hanım.
   O rüyanız insanların faydalandığı bir şeyin yok olmasına engel olmanızdan dolayı Allah katında ödüllendirileceğinize dair bir müjde vardır. Tabi dünya veya ahirette de olabilir.
   İkincisi ise, kuzeninizde manevi bir değişikliğin olacağına alamettir. Eski olumsuz huylarının yerine iyi huylarının geleceğine delalet eder.

Bir cevap yazın