RÜYADA CAMİ, CENNET, CEHENNEM, CENAZE GÖRMEK VEYA CİN ÇARPMASI

Cami: Cami görmek haıylı bir rüyadır. Camiye girmek kötülüklerden korunulacağına işarettir.
Cehennem: Günah işlemeğe delalet eder
Cennet: Huzur ve Barış bulmaya işarettir.
Cenaze: Cenaze görmek misafire işarettir.
Cin çarpması: Faizle meşgul olmağa delalettir.

(Visited 251 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“RÜYADA CAMİ, CENNET, CEHENNEM, CENAZE GÖRMEK VEYA CİN ÇARPMASI” üzerine 6 yorum.

  1. Merhaba hocam ruyamin hepsini hatirlamiyorum ama hatirladigim kisminda halamin kiziyla is yaparken hakkimda konusuyorlardi ben de noldu diye sordum kafamda cin oldugunu soylediler epeydir bende oldugunu benim nasil farketmedigimi soylediler ben de suphelendim kafamda olup olmadigini tam bakacagim sira uyandim. korkarak uyandim yorumunuz icin simdiden tesekkurler hocam.

  2. Merhaba hocam ruyamda yalin ayak hastanede dolasiyorum sonra muayne olucakmisim uzaniyorum doktor bana corap giydirdi koyu yesil renkteydi muayneden sonrada gebelik olusmamis ama sagligin iyi diyodu merak etim yorumunuzu bekliyorum simdiden tesekkurler.

    1. sağlığınız konusunda bir endişeniz bilinç altına yerleşmiş ve rüyanıza yansımış. Endişelenecek bir durum yoktur.

  3. Bembeyazlar içinde çok hoş bir bayan bana bir demet çiçek ya da reyhana benzeyen bir bitki demeti uzattı. Bu demet ellerinin arasındaydı. Dileğini tut dedi. Ben iki tane dilek tuttum. Ve bir tanesini çektim. Kökleri küçük bir saksıda olan bir bitki reyhana benzeyen elime geldi. Borcum ne kadar dedim. Borcun Kunut Dualarını okumandır dedi.( Ben kunut dualarını ezbere bilmiyordum.)

    1. Kunut dualarını en kısa zaman içinde ezberlemeniz gerekir. Vitir namazında kunut duası okumak vaciptir. Sizin iki dileğinizden birisi inşallah gerçekleşecektir. Beyaz çiçek sadakattir, ihlastır.

Bir cevap yazın