İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Göndereceğiniz iletiler uygun görülürse bu sayfada yayınlanmaktadır.

IslamDergisi.Com

DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“İletişim” üzerine 856 yorum.

 1. Selamün aleyküm, Hocam ehlisünnet vel cemeat hassasiyetiniz ve hizmetleriniz için teşekkür ederiz rabbim ihlasınızı hizmetinizi arttırsın.Amin. Sitenizdeki yazıları wordl olarak kopyalayıp okumak amaçlı yazıcıdan çıkış almak istiyorum.Fakat kopyalayamıyorum.Ne yapabilirim.Selamün aleyküm.

  1. Aleykümselam kardeşim.
   İltifatlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim Allahu teala sizlerden razı olsun.
   Facebook hesabınız varsa linkinizi gönderin han yazıyı kopyalamak istiyorsanız onu oradan siz gönderelim.

  2. İnternet kullandığınıza göre yeni bir facebook hesabı açabilirsiniz. Zor değil.Arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

 2. Ben depresyondayım üniversite okuyorum. Ders çalışma isteği son 1 haftadır hiç yok neredeyse. Derse odaklanamıyorum. Hayattan zevk alamıyorum. Zaman zaman kendimi değersiz hissediyorum, davranışlarım kendime yapmacık geliyor ve geçmişteki sinirlendiğim olaylar önüme geliyor kafamdan atmakta zorlanıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Psikolog yardımcı olabilir mi bana?
  Teşekkürler şimdiden.

  1. Geçmiş olsun Allahu Teala şifa bahşetsin.
   Bir psikiyatre gitmenizi tavsiye ederim.
   Bu arada her sabah şu sureleri okumadan önce bir kez inanarak ve anlamını bilerek amentüyü okumanızı daha sonra 7 kez ayetel kürsiyi, 7 kez kureyş suresini 7 kez ihlası, 7 kez felak ve nas surelerini okumanızı ve her akşam 33 kez inşirah suresini okumanızı tavsiye ederim.

Bir cevap yazın