Rüya Tabirleri

Sayın okurlarımız,
Sadece istihare namazı akabinde görülen rüyalar tabir edilmektedir.

(Visited 154 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüya Tabirleri” üzerine 18 yorum.

 1. Merhaba uzun süredir bir erkek arkadaşım var ama o ciddiye gitmek yerine sürekli beni üzerek kendinden uzaklaştırmaya başladı. Cevremde benimle ilgilenen dikkatimi çeken başka bir erkek var. Rüyamda bu kişiyi gördüm bekar aslında ama rüyada eşinden ayrılmış bir erkek çocuğu varmış yeni konuşmaya başlayacak yaşta ve ben çocuğuna bir günlüğüne bakıyorum. çocukla babası annesi hakkında konuşuyoruz çocuk mutsuz olduğunu söylüyor babasına geri götürürken uyandım. Acaba anlamı nedir teşekkür ederim

  1. Merhaba Derya hanım. Rüya yorumlamıyoruz.
   Tavsiye isterseniz, sizi üzen adamı bırakıp sizi gerçekten sevip sizinle evlenmek isteyen adamla anlaşıp evlenmenizi isteriz.

 2. Büşra hanım buradan bu konuya cevap veremiyoruz artık. İslam dergisi face sayfamızı beğendikten sonra oranın mesaj kutusuna olarak yazarsanız cevaplarız.

 3. Merhabalar Selâmun Aleyküm size bir kaç sorum vardıda şimdi Allahu Teâlâ kimseye haksızlık etmez diyoruz..böyle bir soru geldiğinde (haksızlık edermi) diye ilmi zayıf olan biri maksadı yanlış bilgi vermemek amaçlı “Dinim nediyorsa o doğrudur….” diye cvap veren İslam dairesinden çıkarmı?
  2-)Benim ailem sohbete gitmeme izin vermiyor Salih insanlar çk yok yaşadıgım beldede ve çok vsvese geliyor bana bu başıma gelenler Allahu Teâlânın beni sınamasındanmıdır?…Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim Allahü Teâlâ cümlemize Rahmeti ile muamele etsin….

  1. Merhaba Puhal, Aleykümselam.
   1) Kuranda bildirdiğine göre, “Allah kullarına asla zulmetmez ancak insanlar birbirilerine zulmederler ” buyurulmaktadır. Bazıları zulüm ile azabı karıştırmaktadır. Zulüm haksızlık, azap ise hak edilen cezadır. Allah cezayı hak edenlere gereken cezayı verir. Bu ceza bu alemde değil, ahiret alemindedir. Kısmen de olsa bu alemde de ceza verdiği olur.
   2) Vesvese, Allahın kullarını şeytan vesilesi ile sınamasıdır. Allaha dua et yalvar, yalvar azaltsın.

 4. hocam ruyadam kabus gibi bisey goruyorum ve uyandigimda etkisinde kaliyorum mesala gecen gun ruyamda biyerden dustum ve bacagim kirildi uyandigimda okadar etkisinde kalmistimki bacagim gercekten agriyordu bu nedendir acaba bi cevap vermisiniz sindiden tsklerimi sunarim

  1. O şekilde bir rüya bazı rahatsızlıkların habercisi olabilir . Bir uzmana görünmeniz iyi olur.

 5. Rüyamda koyu renkli bir ahşap bir kutu var. Kutu orta boy büyüklüğünde. İçinden teker ,teker kuran ayetleri çıkardım. Ayetler büyük ve beyaz kağıt uzerindeydı. Uyandığımda hangi ayetler olduğunu hatiramda malesef kalmadı. Fakat güzel bir his ve duygu üzere uyandigimı hatirimda

 6. Hocam ben ruyamda yasli bir adam gordum elinde deynegi vardi bana biraz yaklasti ve elma buyuklugunde 3 küp kutu firlatti ilk firlattigini yakalayamadim diger 2 sini yakaladim ve dedemin yanina gittim birlikte kutulari actik ve kutularin uzerindeki arapca yazilari okuduk sonra dedem bana sen Hızır aleyhisselami gormussun kizim dedi. Yani ruyamda Hızır aleyhisselami gordugumu anladim sabah uyandigimda kutularin icinden ne ciktigini ve uzerindeki yazilari unutmustum hatirlamiyordum. Sizce bu rüya neye alamettir?

  1. Ayşe hanım rüya yorumunu kapattık artık rüya yorumu yapmıyoruz. Ancak çok isterseniz Facebook sayfamızın mesaj kutuna yazarsanız yorumlarız.

  1. hocam neden yorumlamıyorsunuz artık en son bi rüyamı yorumlamıştın terfi etceksiniz diye evet hernekadar kadrolu olmasamda başarılarımdan ve çalışmamdan dolayı daha güzel biyere verildim bu arada yaşadığım sitres arasında gördüğüm rüyayı siz yorumladığınızda huzur bulmuştum Hakkınızı helal edin hocam

  2. Hicran Hanım vefakarlığınızdan ötürü teşekkür ederim. Rüyaları dergimizin Facebook sahifesine taşıdık. Sayfamızı beğendikten sonra mesaj olarak rüyanızı gönderebilirsiniz.

 7. merhaba

  arkadaşım beni rüyasında bir kayıkla berrak mavi bir denizde kucağımda 3 yaşında mavi gözlü bir erkek çozukla görmüş. benimde üzerimde mavi bir tulum varmış. ben balık tutmaya çalışırken denize düşmüşün arkadaşım beni kurtarmaya çalışıyormuş. sonrasında uyanmış. Yorumunuzu rica ediyorum .tşk

  1. Merhaba sayın Meltem Hanım. Rüyanız hayır olur inşallah.
   Mavi renkli giysi, ağır ve olumlu hareket etmeğe işarettir. Denizin berrak ve sakin olması huzur ve sükunete, kayıktan düşmek, ayakta durmanıza vesile olan şeylerden birinin elinizden çıkmasına, arkadaşınızın size yardım etmesi ise sizin için çaba sarf edecek dostlarınızın olduğuna, kucağınızda bir erkek çocuğu olması ise ileride sevineceğiniz bir haber almanıza alamettir inşaallah.

Bir cevap yazın