Rüyada Baba Görmek

Baba:  Rüyada babasını iyi durumda gören maddi ve manevi destek bulacağına işaret eder.
Babasını kötü durumda görmek: Kişinin işlerinin bozulacağına alamettir.
Ölmüş babasını iyi durumda görmek: Eğer babası hayatta iken salih müminlerden ise, babasının kabirde iyi durumda olduğuna eğer hayatta iken kötü yaşantı sahibi biri ise, bir vesile ile babasının affedildiğine işarettir.
Ölmüş babasını kötü halde görmek: Babasının kabirde sıkıştırıldığına alamettirki onun için hayır hasenat yapılması gerekmektedir.

(Visited 389 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Rüyada Baba Görmek” üzerine 4 yorum.

 1. Selamın aleykum babam gerçek hayatta vefaat etti RABBİM gani gani rahmet eylesin mekanı cennet eylesin rüyamda gördüm gece yarısıydı dışarıdan gelmiştim eve geldiğimde babam uyuyordu yatağıma yattığımda üstüm açık kalmıştı üstümü örtüyordu sonra sabaha doğru uyandığımda bana yeni bir bot almıştı üstüne güle güle giy diye bir not bırakmıştı ikisini birden giyip denediğimde süperdi çok güzel bir bottu zevkime göreydi çok sevinmiştim sonra uyandım uyandım tabiri ne acaba

 2. merhaba size 2 rüyamdan bahsedicem.ilk rüyam yıllar öncesinde gençliğimde gördüğüm bir rüya.şöyle:dağ,dere tepe koşuyorum.düşüyorum tekrar kalkıyorum devam ediyorum.sonrasında kısa bir ağaç gibi çalılık gibi bir bitki görüyorum.üzeri tamamen karıncalarla kaplı.ordan birisinin bu bitkiyi kesmek istediğini gördüm ve ona engel oldum.o bitkiyi kesmesine izin vermedim.daha sonra birisi yanıma yaklaştı.bana o bitkiyi kestirmediğim için beni ödüllendireceğini söyledi.yalnız ben o kişinin Allah olduğunu biliyordum.yani insan görünümüyle konuşanın Allah olduğunu hissettim.

  2.rüyam (1 gün önce gördüm) kuzenimi ölürken gördüm.bir odada yatakta yatıyordu.başında birisi vardı.ben de kapıdan onu izliyordum.kuzenimin gözleri kapalıydı.nasıl can çekiştiğini nasıl kıvrandığını gördüm ölüm esnasında.gözünden 2 damla yaş geldi.o sırada karşısında kim olduğunu onun neler gördüğünü nasıl acılar çektiğini düşündüm rüyamda.beni çok fazla etkileyen bir rüyaydı.

  değerli yorumlarınız en kısa zamanda bekliyorum.teşekkürler

  1. Merhaba Funda Hanım.
   O rüyanız insanların faydalandığı bir şeyin yok olmasına engel olmanızdan dolayı Allah katında ödüllendirileceğinize dair bir müjde vardır. Tabi dünya veya ahirette de olabilir.
   İkincisi ise, kuzeninizde manevi bir değişikliğin olacağına alamettir. Eski olumsuz huylarının yerine iyi huylarının geleceğine delalet eder.

Bir cevap yazın