İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Göndereceğiniz iletiler uygun görülürse bu sayfada yayınlanmaktadır.

IslamDergisi.Com

DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“İletişim” üzerine 898 yorum.

 1. İlginç bir site. Künyesi yok? Yazarları, sorumlu müdürleri, editörleri, yayın yönetmeni ismi olmayan bir siteye nasıl güvenilecek?

  1. Siz de ilginçsiniz Vatandaşın Biri künyeli A.D.
   Adınız soyadınız başka ama burada kendinizi vatandaşın biri diye tanıtıyor, sonrada kendi yaptığınız şeyin aynısıyla başkalarını kınıyorsunuz!!!
   Sizin gibi bir bayana yakışıyor mu kınama?!
   Künyemizin olmadığını söylüyorsunuz görme özrünüz mü var, yoksa okuma özrünüz mü var? Sitemizin ismi İslam Dergisi’dir. Türkiye geneline, Asya ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Amerika kıtasında milyonlara hitap etmektedir.

   Yazarları ve sorumlu müdürleri editörleri yayın yönetmeni sapık vehhabi, mealci, dinde reformcu, selefiyeci veya harici olanlara güveniyorsunuz amma velakin Ehli Sünneti savunan ve ehli sünnete aykırı bir satır bile yazısı bulunmayan İslam Dergisine güvenmiyorsunuz?
   Ziya Paşa der ki; “Ayinesi iştir kişinin lafına bakılmaz”.
   Bizi anlamak isteyen ismimizi cismimiz aramamlı, eserimize bakmalı diye düşünüyoruz…
   Peygamberimiz (aleyhissalatü veselam) buyurdu ki: “El-mer’ü mea men ahabbe” (Kişi sevdiği ile beraberdir).

  1. Aleykümselam.
   Atanıp gitmemek kul hakkı değil kendi hakkındır.

 2. Yanlışınız var. Biz Feridüddin Attar hazretlerine yanlış bir atıfta bulunmadık.

Bir cevap yazın