İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Göndereceğiniz mesaj ve iletiler, kontrol edildikten sonra bu sayfada yayınlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“İletişim” üzerine 824 yorum.

 1. Hayırlı geceler… Cin musallatını tedavi edecek işin ehli bir hoca var mı bildiğiniz?

  1. Hayırlı günler Elif hanım. O sahtekarlara inanmayın. Onlar cinlerden herkesten daha fazla korkarlar ama sizin paranıza da istemem diyemezler.
   Size bir tavsiyede bulunayım mı?. Kuran ve sünnete göre iman edip amel edene ve Allah’a sabah ve akşam her türlü şerden sığınanlara hiçbir cin zarar veremez.

 2. Selamun aleykum;
  Munir derman hoca efendinin yazılarına nasıl ulaşabilirim vaktiyle derginizde yazmış ve mutlaka arsivlerinizde olduğunu düşünüyorum nacizane böyle bir imkan varsa derli toplu olarak alma imkanım var kendisini yeni tanıdım bir kaçkitabini okudum ama burun yazılar sizlerin dergisinde olduğu kitaplarında yazıyor
  Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim
  Saygılarımla
  Psk.kevser yıldırım arslan

  1. Aleykümselam Kevser hanım.
   Münir hocanın yazıları bizde yok maalesef. Size yardımcı olmadığımız için üzgünüz.

 3. Selamun aleykum . Vird çekerken 2 gün aynı şeyi gözlerim kapaliyken hayal gibi birşey gordum bi kafa siyah saçlı siyah sakallı birsey gözümun onunde belirdi içimden birşey bu hz . Muhammed diye geçti sonra öyle devam ettim virdi çekmeye sonra baktım gözleri ışık gibi kıpkırmızı çekerken öyle bian irkildim içimdeb dedim acaba şeytan beni mi kandiriyor sonra içimden bir ses gibi isittim Ümmetim için ağlıyorum diye . Bu ne oluyor hocam

  1. Aleykümselam.
   O gördüğünüz şeytandır. Sizi aldatmaya ve korkutmaya çalışmıştır. Rasulullahı gerek rüyada ve gerekse vird esnasında gören kimsede korku olmaz, içi güven ve huzurla dolar. Virde başlamadan önce ayetelkürsi, felak ve nas surelerini okuyun.

 4. Aleykümselam Medine hanım.
  Allah rızası için zikir çekmen çok sevaptır. Hatta Allahu Teala “Ey iman edenler Allahı çok zikrediniz buyurmuştur. Ama niçin 2240? Oysaki tekli rakamlar sünnettir. Yani 2241 olsun yada 3000, 5000 7000 olsun.

Bir cevap yazın