İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Göndereceğiniz mesaj ve iletiler, kontrol edildikten sonra bu sayfada yayınlanmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“İletişim” üzerine 781 yorum.

 1. Kıymetli Muhsin İyi abimiz, çok değerli bilgiler vererek ümmet-i Muhammed’in istifadesine sunuyorsunuz. Eyvallah faydalanıyoruz. İletişime geçebileceğimiz telefonunuz, ziyaret edebileceğiniz yeriniz var mıdır.?

  1. İslam Dergisi sayfamızın Arama botonuna muhsin yazınız ve tıklayınız Muhsin hocaya ait ilk çıkan yazıda face adresini göreceksiniz.

 2. Selâmun aleyküm. Bir yazınızda Nurettin Yıldız’ın konferans esnasında

  “Mal hırsı ve şehvet tehlikesinden hiç kimsenin garantisi yoktur. Ebûbekir bile olsa… Bir hurma fidanı için ağzını bozmuştur…”

  şeklinde devam eden yakışıksız ifadeler kullandığını belirtmişsiniz. Arkadaşlarımın bir kısmı onu sevip sayıyor ama videoyu görmedikleri için aktarılan bu sözlere inanmazlar. Rica etsem, sizlere zahmet olmazsa e-posta adresime o video kesitini atabilir misiniz? Bir kişiyi dahi uzak tutsak kârdır. Şimdiden teşekkür ediyorum

  1. O konuşmaları dinledim. Bana aşağıdaki sözlerin geçtiği konuşma kaydı lâzım sayın yönetici.

   “Mal hırsı ve şehvet tehlikesinden hiç kimsenin garantisi yoktur. Ebûbekir bile olsa… Bir hurma fidanı için ağzını bozmuştur…”

   Sitenizde Nurettin Yıldız kimdir? başlığı altında eğer mesaj atarsak o konuşma kaydını gönderebileceğinizi belirtmişsiniz. Ona istinaden sizden yukarıdaki cümlelerin geçtiği konuşmayı e-posta adresime atmanızı rica ediyorum. Paylaştığınız bağlantıda yukarıdaki cümleler geçmiyor.

  2. Diyorsunuz ki; “Sitenizde Nurettin Yıldız kimdir? başlığı altında eğer mesaj atarsak o konuşma kaydını gönderebileceğinizi belirtmişsiniz.”
   Yanlışınız var. O yazı bize ait değildir. Bizim de Nurettin Yıldızın sapkın ifadelerini belirleyen gözlemlerimiz olduğu için bu yazıyı yayınladık. Yazar, Nurettin Yıldız’ın söz konusu videoları yayından kaldırabileceğini yazmış ve;
   (İfadelerin yer aldığı video arşivimizde mevcuttur, isteyenler sayfa yönetimine mesaj atabilir. Nurettin Yıldız ve ekibi söylediklerinin arkasında duramadıkları, bu edep dışı ifadelere verecek cevapları olmadıkları için videoları şikayetle yayından kaldırtıyor, bu nedenle paylaşamıyoruz.) diyerek alttaki kaynağa başvurmanızı belirtmiştir. O sözleri arayacaksanız yazar sayfa numarasını dahi belirtmiş lütfen oradan arayınız.
   Kaynak: (Hakk Dinin Batıl Yorumlarına Cevaplar, s. 183-184)

Bir Cevap Yazın