PARÇALANMANIN NAL SESLERİ

TERÖRİT DHKP-C (2)Son zamanlarda gizli bir el, güya Kürtler hakkında olumsuz şiirler ve hikayeler yazılıp çizildiğini gündeme getirerek fitne ateşini körüklemeye çalışmaktadır. Bazı Türk kardeşlerim de bu menfi senaryoya inanarak Kürtler hakkında genel anlamda menfi sözler söyleyerek oltaya gelmektedir…
İç ve dış düşman bizi parçalamadan önce aramıza sevgisizlik ve nefret tohumları saçar. Sonrası malum…
Nedir bu tezgahlanıp medyaya sürülen şeyler?
Güya Yavuz Sultan Selim Han hazretleri Kürtler hakkında olumsuz şeyler söyleyesiymiş, falan şair şöyle böyle şiirler yazasıymış ve saire… 
Allah için oyuna gelmeyelim. Bunlar iç ve dış düşmanların ülkeyi parçalamak ve aramıza düşmanlık ve fitne tohumlarını sokmak için uydurdukları senaryonun birer parçasıdır.
Bundan sadece Kürtler değil, ülke olarak hepimiz zarar görürüz. Beraber yolculuk yaptığımız gemi zarar görürse ondan sağ salim çıkan olmaz. O vakit buna ancak düşman sevinir.
Müslüman her daim uyanık olmak zorundadır..!
– “Hep birlikte Allah’ın ipine (İslam’a) sımsıkı sarılın. Parçalanıp ayrılmayın.” (Âl-i İmrân-103)
(Abdullah Bekir)
BEĞENDİYSENİZ LÜTFEN PAYLAŞINIZ…

(Visited 103 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın