İletişim

Aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Göndereceğiniz iletiler uygun görülürse bu sayfada yayınlanmaktadır.

IslamDergisi.Com

DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“İletişim” üzerine 816 yorum.

 1. Selam aleyküm rüyada parkta patenle geziyordum geri dönerken az ilerde 4 veya 5 cüppeli sarıklı adamlar geliyordu 1 tanesi büyük bir zattı sanırım köşeden geçtim bir diğeri yanındakine bakarak benim hakkımda birşeyler konuşuyordu sonra ve önüme baktingimda az ilerde ziyaret var di penceresinde içeriye baktığımda hz Ömer kabri olduğunu anladım bu rüyanın anlamını söyleyebilirmisiniz allah razı olsun dimdiden

 2. Eşofmana meni bulaşmışsa ya o kısım yada tamamen yıkanır. Aksi halde o kirli eşofmanla namaz kılınmaz.

 3. Hayırlı geceler… Cin musallatını tedavi edecek işin ehli bir hoca var mı bildiğiniz?

  1. Hayırlı günler Elif hanım. O sahtekarlara inanmayın. Onlar cinlerden herkesten daha fazla korkarlar ama sizin paranıza da istemem diyemezler.
   Size bir tavsiyede bulunayım mı?. Kuran ve sünnete göre iman edip amel edene ve Allah’a sabah ve akşam her türlü şerden sığınanlara hiçbir cin zarar veremez.

 4. Selamun aleykum;
  Munir derman hoca efendinin yazılarına nasıl ulaşabilirim vaktiyle derginizde yazmış ve mutlaka arsivlerinizde olduğunu düşünüyorum nacizane böyle bir imkan varsa derli toplu olarak alma imkanım var kendisini yeni tanıdım bir kaçkitabini okudum ama burun yazılar sizlerin dergisinde olduğu kitaplarında yazıyor
  Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim
  Saygılarımla
  Psk.kevser yıldırım arslan

  1. Aleykümselam Kevser hanım.
   Münir hocanın yazıları bizde yok maalesef. Size yardımcı olmadığımız için üzgünüz.

 5. Selamun aleykum . Vird çekerken 2 gün aynı şeyi gözlerim kapaliyken hayal gibi birşey gordum bi kafa siyah saçlı siyah sakallı birsey gözümun onunde belirdi içimden birşey bu hz . Muhammed diye geçti sonra öyle devam ettim virdi çekmeye sonra baktım gözleri ışık gibi kıpkırmızı çekerken öyle bian irkildim içimdeb dedim acaba şeytan beni mi kandiriyor sonra içimden bir ses gibi isittim Ümmetim için ağlıyorum diye . Bu ne oluyor hocam

  1. Aleykümselam.
   O gördüğünüz şeytandır. Sizi aldatmaya ve korkutmaya çalışmıştır. Rasulullahı gerek rüyada ve gerekse vird esnasında gören kimsede korku olmaz, içi güven ve huzurla dolar. Virde başlamadan önce ayetelkürsi, felak ve nas surelerini okuyun.

Bir cevap yazın