15 Temmuz Kalkışması Ve Şehitlik

15 temmuz kalkışmasıBu 15 temmuz kalkışmasının ne laiklikle, ne de demokrasi ile bir alakası yoktur.
15 Temmuz kalkışması, siyonist Amerika ve haçlı Avrupanın İslam coğrafyasını kolay sömürmesine en büyük engel olarak gördükleri asil Türk milletini Anadolu’dan söküp atma girişimi idi.. Gerek güneydoğuda meydana gelen terör saldırılarında ve gerekse 15 temmuz darbe girişimi altındaki plan budur.. Bu mevzuda İslamcı görünüp olumsuz söz edenler de o vatan hainlerinin piyonlarıdır.
Teröre karşı ve 15 Temmuzda mücadele verip şehit olanlara olumsuz söz edenlerin gerçekte İslamla bir alakası yoktur. Onlar ya gizli fetöcü, ya da içimizdeki Amerikan köpekleri sebetaist kafirlerdir. Onların İslama inandıkları yoktur. Onlar gizli hıristiyandır.
Vatan savunmasında şehit olan asker ve polisimize ve sivil şehitlerimize şehit olmadı diyenler, müslümanların inancını sarsıp ülkemizin işgalini kolaylaştırmak isteyen münafıklardır.

(Visited 116 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın