Cumhurbaşkanlığı Sistemi İçin EVET Demek Milli Meselemizdir

evet ve evetCumhurbaşkanlığı Sistemi için yapılacak olan halkoyunda EVET demek siyasi değil, Milli meselemizdir.
Halkoyunda “Evet” oyu kullanmamız, milletimizin ve ülkemizin istiklal ve istikbali için en elzem bir vatandaşlık vazifesidir.
Bazı muhalif siyasetçiler ile bölücüler, bu ülkeyi çok düşünüyorlarmış gibi, “Ülkeyi tek adama nasıl teslim ederiz?” diyerek hedef saptırmaya çalışmakta olduklarını görmekteyiz.
Bunlar madem ki doğru düşündüklerini sanıyorlar, o halde uçağa, otobüse, trene, gemiye bindiklerinde dümeni neden bir kaç kişiye değil de, ehil olan bir kişiye teslim edilmesine sessiz kalıyorlar.?
Bunlar da fevkalade biliyorlar ki bir dümende iki kaptan olamaz, olursa kargaşa ve kaos olur.
Ehil olan kaptana yasal sorumluluk dahilinde gemi teslim edildikten sonra bunlar, yasalara mı güvenmiyor, yoksa yasalara EVET diyen halka mı?
Ya da kıvırmanın bahanesi mi VESAYET SİSTEMİNİ KALDIRAN YASA DEĞİŞİKLİĞİNE karşı çıkmak.?!
Yasa değişikliği çift başlılığı ortadan kaldırıp yetkisi yasalarla sınırlı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini getirmektedir.
Tarihte hep tek liderler başarılı olmuşlardır.

Türkiye’nin iç ve dış düşmanları şu aşamada, siyonist ABD ve emperyalist İngilizlerin maşalığını yapan Selefiyeci DEAŞ, PKK ve Fetöcüler şerde birleşip koalisyon sistemine devam etmemizi isteyerek istikbal ve istiklalimizin önüne takoz koymaya çalışıp bizi yönetmeye devam etmek istiyorlar…

İngiliz ajanları Selefiyeci DEAŞ (IŞİD), “OY KULLANMAK ŞİRKTİR” diyerek Müslümanları oy kullanmaktan uzaklaştırıp ülkeyi İngiliz, ABD ve Avrupa’nın uydusu yapacak siyasetçilere teslim etmek istiyor. Bunlar ayeti kerimelere de yanlış mana vererek küfürlerine Allah’ın ayetini alet etmek istiyorlar. Şeytandan Allah’a sığındığımız gibi bu insan şeytanlarının şerrinden Allah’a sığınıp bunlara karşı her daim teyakkuz halinde olmamız lazım.
Millet olarak bu ihanete sessiz kalırsak hepimiz çok büyük vebale girmiş oluruz.
Vesselam.

 

(Visited 121 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Cumhurbaşkanlığı Sistemi İçin EVET Demek Milli Meselemizdir” üzerine 5 yorum.

 1. Hocam Selamun Aleyküm Bu Mübarek gecede Müslümanların yaptiklari İbadetleri Rabbim kabul etsin..
  Hocam bu “Referandum” meselesinde aklima birşey takildi ..ben Reisimize güveniyorum tamam ..ama ondan sonrasini hiç düsünmedim yani R.t.e öldükten sonra onun yerine geçecek olan kişiyi bilmiyoruz gaddar İslam düşmanı biri geçersede halimiz nice olur ? yani ben başımızdaki Devlet büyüğumuzun yüreğinde İman olduğuna inanıyorum..ama ondan sonrasi için endişeleniyorum buna nedersiniz hocam ?

  1. Aleykümselam. Âmiin.
   Ondan sonra gelenler diktatör mü olacak yani, seçme hakkı kalkacak mı?
   Kardeşim sizler bile böyle sığ düşünürseniz vay halimize…

  2. Puhal kardes 18 referandum maddesinde

   Cumhur baskani secimi kaybederse gorevi sona erecek
   Ve
   Cumhurbaskanini tbmm denetleyecek

   Cumhur baskanini yargilama yolu acii olacak diye maddeler var sen hayirci vatan hainlerinin soylediklerine kanma.
   Bide daha neden hayir dediklerini bile bilmeyenlerin laflarina kulak asilmaz

Bir cevap yazın