İslam Dergisi Kimindir?

İslam Dergisi Kimindir sorusunun çok islam dergisi logo- 1
sorulmasından mütevellid, dergi ve derginin kurucusu hakkında özet bilgi vermeyi elzem gördük. Dergimiz bir elektronik internet dergisidir. Ana sayfamız Gogul’dan “www.islamdergisi.com” diye aranır. Ek sayfamız ise Facebook’ta “www.facebook.com/islamdergisi” ile aranır. Ya da arama motoruna “islam dergisi” yazılarak aranır.
Dergimizin amacı eğri ile doğruların en çok birbirine karıştığı internet çağında gerçek İslam’ı arayanlara Ehl-i Sünnet ve’l-Cemaat Yolunu göstererek yardımcı olmaktır. Dergimizin mânen zengin bir yazar kadrosu olup hepsi de fahri (ücretsiz, gönüllü) olarak yazı yazmaktadır.. Dergimizin tıklanma sayısı milyonları aşmasına ve bize reklam teklifleri gelmesine karşın reklam almamayı ilke edindik. Reklam almamamız, maddeten çok varlıklı olmamızdan dolayı değil, dinin  üzerinden para kazanmayı ahlaki görmediğimizden dolayıdır.
Dergimizin kurucusu İslam Dergisi yazarımız Abdullah Bekir 1957  Tokat doğumlu olup, halen hayattadır. Yazarımız Kur’an, hadis, fıkıh, akaid, tefsîr ve tarih ilmine vakıf olup, ana dili Türkçe olup Fransızca ve Arapça bilmektedir. Medrese tahsili yapmakla birlikte bir üniversiteden de mezun olan yazarımız, ehli sünnet itikadı müdafisidir.
Tasavvufî ilme deha derecesinde sahip olup, büyük imam ve alim, İmam-ı Rabbani Mücedidi Elfi Sani hazretlerinin hayranı ve yolundadır…
İslam Dergisi Yönetimi

(Visited 430 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın