Kerkük ve Musul Allah’ın İnayeti ile Kıyamete Dek Türkmen Elidir

Doğu Türkistan BayrağıBizim olan Kerkük ve Musul Lozan ile bir oyuna getirilip bizden koparılmıştır. Orada İsrail güdümlü bir Kürt devleti kurulması halinde İsrail’in “arzu mevud” emeline kapıyı aralamak demektir. Oraya kurulacak kürt devletine müsamaha göstermek Amerikan’nın güneyimize yerleşmesi demektir.
Kurulmak istenen Kürdistan, Türkiye’nin parçalanmasına ve Müslüman Türk milletinin asimile edilerek yok edilmesi demektir.
Millet olarak agah olmazsak yarın torunlarımıza bir vatan değil, kan, göz yaşı ve enkaz bırakmış oluruz.

SORU: Nivîsgeh
Irkçılığin Îslam ile bağlantisini merak ediyorum…
Dindar milliyetçilik…
Müslüman kardeşlik….
CEVAP:
 Barzani, Amerika, İsrail, “Kürdistan” dediğinde ırkçılık olmuyor da biz, Musul ve Kerkük’e haklı olarak Türkmen Eli dediğimizde mi ırkçı oluyoruz?!
Ya da kafirlerle işbirliği yapan Barzani, YPG, PKK, kürtçülük yapıp, “Bağımsız Kürdistan” dediğinde neden aynı tepkiyi göstermiyorsunuz?!
Ya da, Peygamberimiz (salat ve selam üzerine olsun) “Ben Arab’ım” dediğinde ırkçılık mı yapmış oluyor.?!
Irkçılık; adalet önünde bir kimseyi kayırıp haksız olduğu halde haklı çıkarmak ve öbür kimseyi etnik kökeninden dolayı haklı olduğu halde haksız çıkarmaktır. Böyle bir şeye hep karşıyız. Dinen ırkçılık yapmak haramdır.

(Visited 126 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“Kerkük ve Musul Allah’ın İnayeti ile Kıyamete Dek Türkmen Elidir” üzerine 5 yorum.

 1. Bizim olan diyorsunuz da hocam bu 95 yıllık ayrilık bugüne kadar akliniza gelmiyordu da yeni mi uyandiniz sanki yeni elimizden alınmiş gibi her tarafta Kerkük Türktür Turk Kalacak marş marş…
  Kaybedilmemişti asıl şimdi kaybedildi kutsal toprağınız İran bölgeye hakim oldu en iyi onlar oynadilar oyunu peki ya şimdi ne olacak Türkiye için asıl sorun şimdi başliyor.
  Teşekkürler

  1. 95 yıldır Türkiye bağımsız mı idi? Türk bayrağı dalgalanırken vatanımızda, ABD, İngiliz talimatları dışına çıkılmıyordu.
   Rusya, İran ve Türkiye Irak’ın toprak bütünlüğüne sadık kalacaklarına dair Astana’da sözleşme yapıp imza attılar. Bu sözleşmeye uyulmazsa savaş sebebi olur.

  1. Barzani, Amerika, İsrail, “Kürdistan” dediğinde ırkçılık olmuyor da biz, Musul ve Kerkük’e haklı olarak Türkmen Eli dediğimizde mi ırkçılık oluyoruz?!
   Ya da kafirlerle işbirliği yapan Barzani, YPG, PKK, kürtçülük yapıp “Bağımsız Kürdistan” dediğinde neden aynı tepkiyi göstermiyorsunuz?!
   Ya da, Peygamberimiz (salat ve selam üzerine olsun) “Ben Arab’ım” dediğin de ırkçılık mı yapmış oldu.?!

  2. Nivîsgeh misin ne karın ağrısısın yoksa DEAŞ lı mısın haddini bil. Hocam islamı senden mi öğrenecek.?

Bir cevap yazın