Selefiyecilik, Mealcilik, Vehhabilik ve Dinde Reformculuk İngiliz Projesidir

“Tek kaynak Kur’an” veya “Kuran Yeter” deyip Sapıklar
Peygamberimizi devreden çıkarmak isteyen Selefiyeci Mealci, DEAŞ, Dinde
Reformcular, Fetöcüler 150 yıllık İngiliz ve siyonist ABD projesidir.
Bunların bir çoğu kime hizmet ettiğini bilmeden İslamı içten yıkmaya çalışmaktadır. Bunların arkasındaki münafıklar ise Müslümanların birlik ve beraberliğini sağlayan Peygamberimizin yolu olan Ehli Sünneti yok edip Müslümanların bölünüp parçalanmasını sağlayarak, Siyonist ABD ve Haçlı Avrupa’nın İslam ülkelerini işgal etmesini kolaylaştırmaktır…

Osmanlıyı Vehhabilik, Dinde Reformcu Masonluk ile bölünmesine sebep olup, hiç yok yere Balkan ve Birinci Dünya Savaşına sokarak koca imparatorluğu yok etmişler,  daha sonraları Afganistan, Irak ve Suriye gibi ülkelerinin işgal edilmesine ve milyonlarca Müslümanın kanının dökülmesine sebep olmuşlardır.
Bunların en arkasındaki karanlık güçler buraların yeraltı kaynakları ve petrollerini bu şekilde sömürerek Müslümanları birbirlerine kırdırmaktalar.
Vehhabiler Allaha mekan tayin ederek Hak yoldan saptılar. Masonik Reformcular, ayetleri aklılarına göre yorumlayıp onlar da okun yaydan çıktığı gibi dinden çıktılar. Selefiyeci kelpler de müşrikler için inen ayetlerin manasını çarpıtıp yanlış mana vererek ehlisünnete müşrik diyerek kafir oldular.

İŞİD’in yani DEAŞ’ın zemini selefiyecilerdir. Bunlar;
“*Oy kullanmak küfürdür,
*T.C.’nin memuru olmak, askeri olmak, polisi olmak küfürdür,   *T.C. Mahkemelerine gitmek şirktir” diyerek gençlerimizi askerlikten soğutup T.C. devletine düşman yaparak iç savaş çıkarmaya çalışan kafirlerin piyonlarıdır.
Ülke içindeki bölücü partilerin ekmeğine yağ sürmeye çalışmaktadır. Bu lanetliler siyonist ABD ve haçlı İngilizin kelpleridir.
NOT:
DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
ALTTAKİ LİNGİMİZİ TIKLAYINIZ:
http://www.islamdergisi.com/akaid/allahin-hukmu-ile-hukmetmeyenler-kafir-midir/

314 - 1
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılır. Soru veya mesaj göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bir cevap yazın