Tevhidçilik Adı Altında Zina

Yazan: Osman Terzioğlu  Bir 7 kişi ve şunu diyen bir yazı 'TEVHİD ZİNASI!! !! ZİNASI 주원' görseli olabilir
Selefi guruplarda kadın avı! Tevhid Zinası‼️
Tevhid örtüsü altına saklanan tekfirci selefi cemaatlerde en büyük sıkıntı KADIN KITLIĞIDIR. Evet, yanlış duymadınız kadın kıtlığı.
Neden? Evlenme çağına gelmiş veya aşmış veya dul erkekler var. Dışarıdan bir kadınla evlenemez. Çünkü onlara göre müşrik sayılan bir kadınla nikah olmaz. Gurup içinde boşta kadın yok. Ne yapacaklar?
İşte bu noktada “davet” çözümü devreye giriyor.
Tevhid davetiyle avlıyorlar. Av alanları ise sosyal medya sayfalarındaki yorumlar, gelen sorular. Burada kendilerine yakın gördüklerine kancayı takıyorlar. Ufak ufak işlemeye başlıyorlar.
Bu oltaya takılanların bir çoğu evli kadınlar. Bunlar sözde tevhid davetini kabul edince diyorlar ki mesela: “kocan oy veriyor, müşrik. Sen iman ettiğin için nikahınız düştü. Onunla birleşemezsin zina olur. Aynı yerde kalamazsın.”
Bu kadın ne yapacak? Baba evi de onlara göre müşrik zaten. Ve yaptığını onaylamazlar.
İşte bu noktada kadını aralarına çekiyorlar. “Gel” diyorlar. Burada Tevhid var. Bak senin gibi bacılar var. Onlarla arkadaş olursun.
Kadın evini ve çocuklarını bırakarak bu selefilerin yanına kaçıyor. Ve orada biriyle evlendiriliyor. İşin acı tarafı kadın gurup içine girince ne kadar kof ve dinden uzak bir yaşantı olduğunu görünce pişman oluyor. Ama geri de dönemediği için yapacak birşeyi yok. Köle gibi bir hayat sürüyor.
Bazı uçkurcu ahlaksız selefiler de bu yöntemi kadınları ağına düşürüp ikinci eş yapmak veya bir süre eğlenmek için kullanıyor.
ZİNAYI HELAL YAPTILAR
Asıl mesele şu ki bunların şirk dediği çoğu şey Hanefi, Şafi, Hanbeli, Maliki mezhep otoriteleri tarafından reddediliyor. Yani şirk olmayan birşeye ayetleri kendi kafalarına göre yorumlayarak şirk diyorlar.
Dolayısıyla aslında kadının nikahı düşmüyor. Terkettiği eşi de boşamamış.
Gittiği adamla yaptığı nikah fasid oluyor. Ve aslında o adamla ZİNAya düşüyor. Hem de öyle bir zina ki, bunu tevhid mücadelesiyle helal görerek yapıyorlar.
Bu pislik amellerinden ötürü Allah onların yüzünden nurunu almıştır. Yüzlerine bakın anlarsınız.
Bir 7 kişi ve şunu diyen bir yazı 'TEVHİD ZİNASI!! !! ZİNASI 주원' görseli olabilir

Loading

46 - 2
DİKKAT: Hakaret, küfür, tehdit içeren mesajlarla ilgili gerekli yasal işlemler yapılır. Tüm gönderilerde IP adresleri ve gönderim tarihi sistem tarafından kaydedilmektedir. Soru veya mesaj göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Aşağıdaki formu doldururken isim kısmında takma ad veya rumuz kullanabilirsiniz. İnternet sitesi kısmını boş bırakınız. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. Eposta adresiniz yayımlanmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bir yanıt yazın