UZAYLILAR VAR MIDIR ?

uzayda ezan sesiUzaydaki yerimiz, yedi göğün en altı  olan  içinde milyarlarca yıldızı taşıyan birinci gökteki Saman Yolu Galaksisidir.  İçinde yaşadığımız dünya ise, güneş sistemine bağlı bir gezegendir. Güneş sistemi ise, Saman Yolu Galaksisi içinde bulunan milyarlarca yıldızdan birisidir.. Güneş‘e en yakın yıldız sistemi Alfa Centauri ise, güneşimizden ortalama uzaklığı 4,37 ışık yılıdır. Yani oraya, en modern füze(Saatte 45.000 km) hızla 75 bin yılda ancak gidebilir (1).
Bunun anlamı, orada yaşadığı varsayılan insansı uzaylılar, bizim füzelerin on katı hızında füze yapsalar, dünyamıza hiç durmadan ancak yaklaşık 18 bin 750 yılda gelebilirler. Buna hangi canlının ömrü yeter ve hangi teknoloji ürünü alet 18 bin 750 yıl hiç durmadan ve arızalanmadan yol alabilir?
Bunlardan başka akla gelen bir olumsuzluk daha var. O meçhul uzaylılar dünyalıları ziyaret için neden on binlerce yıl bekleyip teknolojinin geliştiği bu çağı seçtiler.? Daha önce gelselerdi biz onları anlayamayacak mıydık yoksa..?!
Uzay canlılardan tamamen boş da değil. Cinlerin bir kısmı uzayda, yani diğer gezegenlerde yaşamaktadır.
Bu insansı uzaylılar masalını ABD, ancak geri kalmış cahil toplamlara yutturabilirler.  Onlar ancak, ABD’nin casus uyduları ve uçaklarıdır.

(1-) “LHS 50 — High proper-motion Star” Bir ışık yılı ışığın bir yılda alacağı yoldur.)

(Visited 483 times, 1 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın