İngiliz Casusu Lawrence ve Yerli Lawrence Hadis İnkarcısı İlahiyatçılar


Thomas Edward Lawrence(Lovrıns), 1888’de İngiltere’de doğmuş olup 1916-1918 yılları arasında Müslüman gözüküp Arap Ayaklanması, Sina ve Filistin Cephesi gibi olaylarda Osmanlı İmparatorluğunu karıştırıp Arapları Türklere karşı ayaklandıran bu kefere, İngilteredeki evine yakın bir yerde 1935 yılında Türk istihbaratının düzenlediği bir suikastta cehenneme gönderilmiştir.

İngilizler, 1730 ve daha sonraki yıllarda Hempır, Lovrıns ve onun gibi binlerce casus yetiştirerek Osmanlı ve tüm İslam alemi içine soktuğu casusları sayesinde kan ve  gözyaşı dökülmesine, çıkardıkları fitnelerle bölünmelere sebep olmuşlardır.
Bu işin zor ve kendilerine pahalıya mal olduğunun bilincine varan İslam düşmanları 20. ve 21. Yüzyılda taktik değiştirip İslam’ı içten yıkmanın daha ucuz ve kolay bir yolunu bulmuşlardır. Bu sinsi oyunun piyonları ise yerli Lovrıns bazı satılmış münafık ilahiyatçılardır.

Bunların taktikleri, “Kuran Bize Yeter” sloganlarıyla hadis ve ehli sünneti terk ve tasavvuf inkarcılığı yaparak kendi yazdıkları bozuk mealleri okumayı doğru İslam imiş gibi göstererek sosyal medyada birer manevi virüs olarak her geçen gün bir çok Müslümanı dinden uzaklaştırmaktadırlar. Bilinçsiz Müslümanlar önce tasavvufa karşı çıkmakla başlayıp sonra dört hak mezhebe karşı çıkarak hadis inkarcılığı yapıp daha sonra da Kuran’a dil uzatarak Deist (Allah’a inanıp kitaplarına ve peygamberlerine inanmayanlar) olmaktadırlar. Bu deistleri para ile satın alan misyonerler onları hıristiyanlaştırıp cehenneme biletlerini kesmektedirler.
Bu ihanetin pençesine düşmemek için ehli sünnet yoluna sarılmaktan başka kurtuluş yolu yoktur vesselam.
Bekir Abdullah… 28 Ağustos 2020

(Visited 118 times, 12 visits today)
DIKKAT: Sitemize ya da yazarlarımıza hakaret veya küfür eden ve yazarlarımızı tehdit eden şahısların IP adresleri ve giriş saatleri sistemimiz tarafından kaydedilmektedir. Avukatımız aracılığıyla bu kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır. Yorum göndermeden önce nezaket kurallarına dikkat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkat! Yorum yazmadan önce aşağıdaki uyarıyı okuyunuz:
5237 S.lı Türk Ceza Kanunu MADDE 125 Hakaret (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.
(2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi halinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur.

Türk Ceza Kanununun yukarıda belirtilen maddelerine göre, sitemiz veya yazarlarımızın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik mesajlar gönderenler hakkında  gerekli yasal haklarımızı kullanacağımızı önceden bildiririz. Yorum yazarken nezaket kurallarına dikkat ediniz.

“İngiliz Casusu Lawrence ve Yerli Lawrence Hadis İnkarcısı İlahiyatçılar” üzerine 2 yorum.

 1. Selamün Aleyküm.
  Siteden dergideki yazıları okuyabiliyor muyuz?
  Ben başlıklara tıkladığımda yazılar açılmıyor da.
  Okuma imkanımız varsa müstefid olurduk.
  Ben Afrika’da bir ülkedeyim.

  1. Aleykümselam. Dergimizin yazıları herkese açıktır. Başlığın üzerini tıklarsanız sayfamız açılır.
   Açılmıyorsa oranın internetinde sorun vardır. Vesselam.

Bir cevap yazın