UZAYLILAR VAR MIDIR ?

uzayda ezan sesiUzaydaki yerimiz, yedi göğün en altı  olan  içinde milyarlarca yıldızı taşıyan birinci gökteki Saman Yolu Galaksisidir.  İçinde yaşadığımız dünya ise, güneş sistemine bağlı bir gezegendir. Güneş sistemi ise, Saman Yolu Galaksisi içinde bulunan milyarlarca yıldızdan birisidir.. Güneş‘e en yakın yıldız sistemi Alfa Centauri ise, güneşimizden ortalama uzaklığı 4,37 ışık yılıdır. Yani oraya, en modern füze(Saatte 45.000 km) hızla 75 bin yılda ancak gidebilir (1).
Bunun anlamı, orada yaşadığı varsayılan insansı uzaylılar, bizim füzelerin on katı hızında füze yapsalar, dünyamıza hiç durmadan ancak yaklaşık 18 bin 750 yılda gelebilirler. Buna hangi canlının ömrü yeter ve hangi teknoloji ürünü alet 18 bin 750 yıl hiç durmadan ve arızalanmadan yol alabilir?
Bunlardan başka akla gelen bir olumsuzluk daha var. O meçhul uzaylılar dünyalıları ziyaret için neden on binlerce yıl bekleyip teknolojinin geliştiği bu çağı seçtiler.? Daha önce gelselerdi biz onları anlayamayacak mıydık yoksa..?!
Uzay canlılardan tamamen boş da değil. Cinlerin bir kısmı uzayda, yani diğer gezegenlerde yaşamaktadır.
Bu insansı uzaylılar masalını ABD, ancak geri kalmış cahil toplamlara yutturabilirler.  Onlar ancak, ABD’nin casus uyduları ve uçaklarıdır.

(1-) “LHS 50 — High proper-motion Star” Bir ışık yılı ışığın bir yılda alacağı yoldur.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Cevap Yazın